Wi-Fi-адаптер EDIMAX EW-7811Un
Відео 4Фото 5 |
EDIMAX EW-7811Un
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Антени і сигнал:17 dBm, 1 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики EW-7811Un
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDIMAX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDIMAX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDIMAX EW-7811Un
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 | 56 zł |
Edimax EW-7811Un V2 NET-WLK-EDI-039 | 35 zł |
Karta sieciowa EDIMAX EW-7811Un V2 | 42 zł |
Karta sieciowa bezprzewodowa EDIMAX EW-7811UN V2 | 65 zł |
Karta sieciowa EDIMAX EW-7811Un V2 | 42 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості wi-fi адаптера EDIMAX EW-7811Un:
- Підтримувати контроль потужності передачі та автоматичне визначення простою
- Програмна функція WPS
РекомендуємоПорівняти в таблиці →