Розумна розетка EcoFlow Smart Plug
Відео 1Фото 6 |
EcoFlow Smart Plug |
|
Міцний матеріал, стійкий до стирання, жиру, кислоти та лугу. Захист від спалаху. Працює з PowerStream Microinverter, інтелектуальний розподіл електроенергії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EcoFlow Smart Plug
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ecoflow Inteligentna wtyczka 605571 | 159 zł |
EcoFlow Smart Plug - Silver | 175 zł |
Gniazdko ECOFLOW Smart Plug PowerStream Wi-Fi/Bluetooth | 159 zł |
EcoFlow Inteligentne gniazdko Smart Plug do EcoFlow PowerStream | 192 zł |
Gniazdko ECOFLOW Smart Plug PowerStream Wi-Fi/Bluetooth | 159 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →