Настільне кріплення Dell MDS19 (482-BBCY)
Відео 1Фото 5 |
Dell MDS19 |
|
Кріплення можливо тільки для моніторів DELL
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell MDS19
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell MDS19 Dual Monitor Stand - stand | 855 zł |
Dell Podstawka Dual Stand - MDS19 UCH-BIU-DEL-001 | 927 zł |
DELL Stojak na dwa monitory MDS19 DELL-MDS19 | 993 zł |
Dell Stojak biurkowy na 2 monitory 19" - 27" MDS19 Dual Stand (482-BBCY) | 863 zł |
Dell Stojak na dwa monitory MDS19 Dual Stand | 1 003 zł |
Dell, Uchwyt do telewizora Dual Stand MDS19 | 1 012 zł |
Dell Mds19 Wall Tv Bracket Czarny 900039363 | 997 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →