Валіза DAKINE 365 Carry On Roller 40
Фото 8 |
DAKINE 365 Carry On Roller 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAKINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAKINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE 365 Carry On Roller 40
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dakine 365 Carry on Roller 40L 2-Wheel Trolley 53 cm black - Damy,Mężczyźn | 648 zł |
Dakine 365 Carry On 40l Trolley Czarny 10003418-BLACK-OS | 622 zł |
Dakine 365 Carry on Roller 40L 2-Wheel Trolley 53 cm carbon - Damy,Mężczyź | 648 zł |
Dakine 365 Carry On 40l Trolley Szary 10003418-CARBON-OS | 622 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →