Фільтр-глечик DAFI Start
Відео 1Фото 5 |
DAFI Start |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAFI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAFI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAFI Start
Усі ціни 45 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DAFI START UNIMAX JARRA FILTRO 33L BIAŁY 5902884106524 | 44 zł |
DAFI Dzbanek filtrujący DAFI Dafi Start 2,4 L Niebiesko-przezroczysty | 15 zł |
Dzbanek filtrujący DAFI Start Classic + Butelka na wodę Mix | 40 zł |
Dzbanek filtrujący DAFI Start Unimax Biały + Bidon 700 ml | 20 zł |
dafi Dzbanek filtrujący Dafi START Unimax 3,3L (biały) | 28 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →