Тример Daewoo DABC 420
Відео 1Фото 6 |
Універсальна бензинова мотокоса, яка може косити траву (за допомогою косильної головки з ліскою) або більші рослини, на зразок високих бур'янів або гілок чагарників (за допомогою пиляльного диска, зробленого із загартованої сталі). Інструмент оснащений 2-тактним бензиновим двигуном DAEWOO 043, що має потужність 2 к.с. при робочому обсязі 42 см³. Паливо для живлення двигуна зберігається у пластиковому бачку об'ємному 0.9 л.
Мотокоса Daewoo DABC 420 має розбірну сталеву штангу, U-подібну (велосипедну) рукоятку з органами управління та захисний кожух із ABS-пластику. Між основними вузлами конструкції стоять демпфери, завдання яких зменшити вібрацію під час роботи інструменти. Тример важить 7.3 кг. У комплект входить ранцева система, що дозволяє правильно розподілити навантаження на плечі оператора та збалансувати мотокосу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daewoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daewoo.
Купити Daewoo DABC 420
Daewoo 1.7HP/1.25KW DABC 420 DO-EO-POD-DAE-007 | 749 zł |
Podkaszarka spalinowa Daewoo Power DABC 420 DAE-DABC 420 | 576 zł |
Daewoo Dabc 420 Kosa Spalinowa Do Trawy Podkaszarka Wykaszarka Moc 1.7Km | 699 zł |
DAEWOO DABC 420 KOSA SPALINOWA DO TRAWY PODKASZARKA WYKASZARKA MOC 1.7KM - | 699 zł |
Модификації Daewoo DABC 420
Ціни на Daewoo DABC 420 |
---|---|---|---|---|
Daewoo DABC 320 | від 649 zł | 2 пропозиції | ||
Daewoo DABC 420 | від 576 zł | 4 пропозиції | ||
Daewoo DABC 520 | від 608 zł | 1 пропозиція |