Підсилювач Cyrus 6 DAC
Фото 5 |
Cyrus 6 DAC
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):40 Вт
Входи:оптичний, USB
Входів RCA:6 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Виходів REC:1 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики 6 DAC
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyrus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyrus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyrus 6 DAC
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cyrus CYRUS 6 DAC B BLACK | 3 999 zł |
CYRUS 6 DAC B BLACK | 3 999 zł |
Cyrus 6 DAC | Wzmacniacz zintegrowany z DAC | Autoryzowany Dealer Szczecin | 4 999 zł |
Cyrus 6 DAC - Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny | 4 999 zł |
CYRUS 6 DAC Q QUARTZ | 3 799 zł |
Cyrus 6 DAC QXR - Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny | 7 999 zł |
Додаткові функції і можливості підсилювача Cyrus 6 DAC:
- Вхідний і вихідний роз'єми MC-BUS для управління живленням підключених пристроїв
РекомендуємоПорівняти в таблиці →