Офісний стіл Cougar E-Mars (3M1503SB.0001)
Відео 1Фото 12 |
Cougar E-Mars |
|
Великий і ефектний комп'ютерний (геймерський) стіл з прямою прямокутною стільницею (1533х771 мм), що має виріз з ергономічним скосом, моторизованою системою регулювання висоти, керованою RGB LED-підсвічуванням, аудіопортами для підключення навушників і USB-хабом для підключення ноутбуків (В т.ч. виведення відеосигналу для додаткового монітора). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, який ідеально підійде як геймерам-початківцям, так і професійним кіберспортсменам.
Може стати чудовим подарунком для молодої людини або підлітка, який захоплюється комп'ютерними іграми. Моторизована система регулювання із зручною панеллю керування та LED-дисплеєм дає можливість користувачеві швидко змінювати висоту положення стільниці. При цьому максимальна висота комп'ютерного столу Cougar E-Mars складає 115 см, що дозволяє працювати стоячи. На думку лікарів, чергування сидячої роботи з робочими сесіями в положенні стоячи дозволяє збалансувати навантаження на хребет, допомагає знизити рівень цукру в крові, зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань та ожиріння. Підсвічування, що керується, сумісна з технологіями ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і ASRock Polychrome, тому геймери можуть керувати режимом освітлення за допомогою відповідного програмного забезпечення материнської плати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar E-Mars
Усі ціни 7 →Cougar Gaming Cougar E- Mars Gaming Desk CGR-E-MARS-B01 | 3 553 zł |
Biurko COUGAR E-Mars-B01 Czarny | 3 300 zł |
Cougar E-Mars 150cm Regulacja wysokości Czarny | 2 949 zł |
Biurko Cougar E-MARS Czarne 150 cmx75 cm | 2 947 zł |
Biurko COUGAR E-Mars-B01 Czarny CGR-E-MARS-B01 | 3 300 zł |
Biurko COUGAR E-Mars-B01 Czarny | 3 300 zł |
Cougar E-Mars 150cm Regulacja wysokości Czarny | 2 949 zł |