Електрогітара Cort G110
Відео 14 |
Cort G110
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, агатіс
Звукознімачі:пасивні, H-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики G110
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cort G110
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CHITARRA ELETTRICA CORT G110 OPBC G110OPBC | 836 zł |
Cort G110 Open Pore Black Cherry G110-OPBC | 1 029 zł |
Gitara Elektryczna Superstrat Cort G110 OPBC Układ HSS | 839 zł |
Cort G110 Open Pore Czarny G110-OPBK | 1 029 zł |
Cort G110 Open Pore Sunburst G110-OPSB | 1 029 zł |
Cort G110 leworęczny Open Pore czarny G110-LH-OPBK | 1 081 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →