USB-флешка Corsair Voyager Slider X1 256 ГБ
Фото 6 |
Corsair Voyager Slider X1 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Voyager Slider X1 256 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Voyager CMFSL3X1-256GB Bezczepkowy Przesuwany Dysk Pamięci Flash C | 216 zł |
Pendrive Corsair Voyager Slider X1, 256 GB (CMFSL3X1-256GB) | 215 zł |
Pendrive CORSAIR Voyager Slider X1, 256 GB, USB 3.0 | 235 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair USB Flash Voyager Slider X1 256GB USB 3.0 - PA | 216 zł |
Pendrive (Pamięć USB) CORSAIR (256 GB \USB 3.0 \Czarny ) | 238 zł |
Corsair 256GB Voyager Slider X1 (USB 3.0) - darmowy odbiór w 22 miastach i | 269 zł |
Модификації Corsair Voyager Slider X1
Ціни на Corsair Voyager Slider X1 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager Slider X1 32 ГБ | від 134 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Voyager Slider X1 64 ГБ | від 73 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Voyager Slider X1 128 ГБ | від 121 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Voyager Slider X1 256 ГБ | від 215 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →