Блок живлення Cooler Master V Gold V2 MPY-650V-AFBAG
Відео 18Фото 11 | 623 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Cooler Master V650 GOLD V2 black 650W ATX24 - PACZKOwww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Cooler Master V Gold V2 MPY-650V-AFBAG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cooler Master V Gold V2
Ціни на Cooler Master V Gold V2 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master V Gold V2 MPY-550V-AFBAG | від 542 zł | 1 пропозиція | ||
Cooler Master V Gold V2 MPY-650V-AFBAG | від 623 zł | 1 пропозиція | ||
Cooler Master V Gold V2 MPY-750V-AFBAG | від 449 zł | 6 пропозицій | ||
Cooler Master V Gold V2 MPY-850V-AFBAG | від 544 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →