Вантажна шина Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Continental 295/60R22.5 Conti Hybrid HD3 18PR 150/147L M+S 3PMSF - o | 2 582 zł |
Continental Conti Hybrid HD3 (295/60 R22.5 150/147L) 0522557 | 3 495 zł |
Opona Continental 295/60R22.5 HD3 HYBRYD 150/147L. - opony ciężarowe 52255 | 2 599 zł |
Continental Conti Hybrid HD3 (295/60 R22.5 150/147L) 0521090 | 3 774 zł |
Модификації Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L
Ціни на Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HD3 295/60 R22.5 150L | від 2 582 zł | 4 пропозиції | ||
Continental Conti Hybrid HD3 315/60 R22.5 152L | від 2 899 zł | 2 пропозиції |