Автохолодильник Clatronic KB 3713
Фото 5 |
Clatronic KB 3713 |
|
Функція енергозбереження.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic KB 3713
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przenośna lodówka termoelektryczna Clatronic KB 3713 (4006160638790) | 245 zł |
Clatronic Lodówka turystyczna CLATRONIC KB 3713 | 256 zł |
Lodówka turystyczna Clatronic KB 3713 25 l | 239 zł |
KB 3713 lodówka turystyczna 25L | 264 zł |
Lodówka turystyczna CLATRONIC KB 3713 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 238 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →