Комутатор Cisco CBS250-48PP-4G
Cisco CBS250-48PP-4G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS250-48PP-4G
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Inteligentny przełącznik Cisco Business CBS250-48PP-4G 48 portów GE Części | 3 161 zł |
Cisco CBS250-48PP-4G-EU Smart 48-port GE, Partial CBS250-48PP-4G-EU | 3 591 zł |
Cisco CBS250-48PP-4G-EU łącza sieciowe Zarządzany L2/L3 Gigabit Ethernet ( | 3 408 zł |
Cisco CBS250-48PP-4G-EU Smart 48-port GE, Partial CBS250-48PP-4G-EU | 3 591 zł |
Cisco Cbs250-48pp-4g-eu Switch Posrebrzany KILCISSWI0146 | 4 229 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Cisco CBS250-48PP-4G
Ціни на Cisco CBS250-48PP-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-16P-2G | від 974 zł | 7 пропозицій | ||
Cisco CBS250-24PP-4G | від 1 711 zł | 4 пропозиції | ||
Cisco CBS250-24P-4G | від 2 108 zł | 8 пропозицій | ||
Cisco CBS250-24FP-4G | від 2 471 zł | 8 пропозицій | ||
Cisco CBS250-48PP-4G | від 3 154 zł | 11 пропозицій | ||
Cisco CBS250-48P-4G | від 1 837 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →