Наручний годинник Certina DS Action C032.851.44.087.00
Certina DS Action C032.851.44.087.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Action C032.851.44.087.00
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Certina DS Action męski zegarek na rękę 41 mm bateria C0328514408700 C032. | 2 999 zł |
CERTINA Zegarek Męski CERTINA DS Action C032.851.44.087.00 | 3 140 zł |
ZEGAREK CERTINA C032.851.44.087.00 - ORYGINALNY, 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA | 2 998 zł |
Zegarek Certina C032.851.44.087.00 DS Action Titatium 42mm - Natychmiastow | 3 140 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →