Цифрове піаніно Casio Privia PX-870
Відео 15Фото 2 |
Casio Privia PX-870
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:256 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:19 шт.
Жорсткість:зважена
Всі характеристики
Характеристики Privia PX-870
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Privia PX-870
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PIANOS PRIVIA CASIO Piano cyfrowe PRIVIA PX-870BN 062354 | 4 981 zł |
Casio PX 870 pianino cyfrowe Black PX-870BKC7 | 4 224 zł |
Pianino Cyfrowe Casio Privia PX-870 BK Czarne | 4 899 zł |
Casio PX-870 BK + Serwis w domu klienta | 4 899 zł |
Casio PX870 WE Pianino cyfrowe | 4 699 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →