Фляга-термос CamelBak Chute Mag Vacuum 1.2L 1.2 л
Фото 10 |
CamelBak Chute Mag Vacuum 1.2L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CamelBak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CamelBak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CamelBak Chute Mag Vacuum 1.2L 1.2 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMELBAK Butelka termiczna CamelBak Chute Mag SST Vacuum Insulated 1.2L, N | 193 zł |
Camelbak Chute Mag Sst Vacuum Insulated Bottle 1l Przezroczysty CAOHY09002 | 148 zł |
Butelka termiczna CamelBak Chute Mag SST 1000 ml black | WYSYŁKA W 24H | 3 | 180 zł |
Camelbak, Butelka termiczna, Vacuum Chute Mag 1L, c1516/004001 | 150 zł |
Butelka termiczna CamelBak Chute Mag SST 1000 ml black | WYSYŁKA W 24H | 3 | 180 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості термоса CamelBak Chute Mag Vacuum 1.2L:
- Зберігає тепло до 16 годин
- Зберігає холод до 36 годин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →