Картридж для води BRITA Maxtra+ Pure Performance 6x
BRITA Maxtra+ Pure Performance 6x |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRITA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRITA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRITA Maxtra+ Pure Performance 6x
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brita Maxtra Pure Performance 347624 Filtry do Wody Biały | 117 zł |
BRITA Wkład BRITA MAXTRA+ Pure Performance 5+1 szt Biały | 120 zł |
Wkłady filtrujące Brita Maxtra+ Pure Performance 5+1 | 125 zł |
Wkład filtrujacy Brita Maxtra Plus Pure Performance 5+1szt. AGDM-DZB-BIA-1 | 129 zł |
WKLAD FILTR DO WODY BRITA MAXTRA PLUS 6 SZTUK | 112 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації BRITA Maxtra+ Pure Performance 6x
Ціни на BRITA Maxtra+ Pure Performance 6x |
---|---|---|---|---|
BRITA Maxtra+ Pure Performance 1x | від 20 zł | 10 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Pure Performance 2x | від 42 zł | 9 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Pure Performance 3x | від 55 zł | 12 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Pure Performance 4x | від 70 zł | 15 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Pure Performance 5x | від 105 zł | 1 пропозиція | ||
BRITA Maxtra+ Pure Performance 6x | від 105 zł | 13 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Pure Performance 15x | від 376 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →