Мотошина Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H
Фото 4 |
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H
Ціни на Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 150/60 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 120/70 R17 58W | від 553 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 180/55 R17 73W | від 872 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax HyperSport S20 EVO 190/50 R17 73W | від 887 zł | 3 пропозиції |