Кавоварка Breville Prima Latte II VCF108X нержавіюча сталь (VCF108X-01)
Відео 1Фото 14 |
Breville Prima Latte II VCF108X нержавіюча сталь нержавіюча сталь червоний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Breville 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Breville.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Breville Prima Latte II VCF108X нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Breville Ekspres do kawy Kolbowy PrimaLatte II VCF108X 19 Bar Zintegrowany | 1 199 zł |
breville Ekspres do kawy kolbowy Breville Prima Latte II Srebrny VCF108X | 1 199 zł |
Ekspres ciśnieniowy BREVILLE Prima Latte VCF108X | 899 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy BREVILLE VCF108X-01 | 1 069 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy BREVILLE VCF108X-01 | 1 499 zł |
Відеоогляди
Модификації Breville Prima Latte II VCF108X
Ціни на Breville Prima Latte II VCF108X |
---|---|---|---|---|
Breville Prima Latte II VCF108X нержавіюча сталь | від 899 zł | 5 пропозицій | ||
Breville Prima Latte II VCF109X червоний | від 1 084 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →