Штатив Bosch BT 160
Фото 3 |
Bosch BT 160 |
|
Штатив для роботи з нівелірами та далекомірами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch BT 160
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional BT 160 - Statyw budowlany (0601091200) | 250 zł |
Statyw BT 160 Bosch | 279 zł |
Bosch Bosch Statyw budowlany / trójnóg bt160 | 298 zł |
Statyw budowlany BOSCH bt160 0601091200 | 263 zł |
Statyw aluminiowy Bosch BT 160 HD | 299 zł |
Statyw BT 160 Bosch | 279 zł |
Statyw aluminiowy BT160 BOSCH | 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →