Зарядний пристрій Borofone BZ13 Extreme
Фото 10 |
Borofone BZ13 Extreme |
|
Може комплектуватися кабелем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BZ13 Extreme
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ładowarka Borofone 2x USB-A 2.4 A (BFO-BZ13-W) | 12 zł |
Ładowarka samochodowa BOROFONE, 2.4 A, 2 x USB | 26 zł |
Borofone ładowarka samochodowa 2xUSB biały | 17 zł |
Borofone - ładowarka samochodowa 2x USB, biały | 8 zł |
Ładowarka Borofone 2x USB-A 2.4 A (BFO-BZ13-L-B) | 17 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →