Масляний обігрівач Black&Decker BXRA1500E 9 секц 1.5 кВт (ES9350050B)
Фото 6 |
Black&Decker BXRA1500E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BXRA1500E 9 секц 1.5 кВт
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BlackDecker ES9350050B BXRA1500E radiator czarny | 168 zł |
Grzejnik olejowy Black&Decker BXRA1500E (ES9350050B) | 325 zł |
Black & Decker Oil Heater 1500W Black | 211 zł |
Grzejnik olejowy BLACK&DECKER BXRA1500E | 420 zł |
Grzejnik olejowy BLACK&DECKER BXRA1500E | 420 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Black&Decker BXRA1500E
Ціни на Black&Decker BXRA1500E |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BXRA1500E 9 секц 1.5 кВт | від 159 zł | 14 пропозицій | ||
Black&Decker BXRA2000E 11 секц 2 кВт | від 399 zł | 2 пропозиції | ||
Black&Decker BXRA2300E 11 секц 2.3 кВт | від 186 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →