Мультипіч Black&Decker BXAF5000E
Фото 4 |
Black&Decker BXAF5000E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BXAF5000E
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Black Decker BXAF5000E frytkownica 1450W ES9730080B | 442 zł |
BLACK & DECKER Frytkownica beztłuszczowa BLACK&DECKER BXAF5000E Air Fryer | 399 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Black&Decker FRYTOWNICA BXAF-5000E ACTIFRY BEZTŁ | 347 zł |
Frytkownica Black+Decker BXAF5000E (1450W) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 335 zł |
Frytkownica Black+Decker BXAF5000E (1450W) | 390 zł |
Black+Decker BXAF5000E (1450W) | 398 zł |