Соковитискач BioChef Atlas Whole Slow
Фото 11 |
BioChef Atlas Whole Slow |
|
Комплектація: тонке ситечко, грубе ситечко, сорбетне ситечко, чистяча щітка, керівництво з ідеями рецепта
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioChef 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioChef.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BioChef Atlas Whole Slow
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BioChef Atlas Whole Slow Juicer Wyciąg Sok - Srebrny BCWA | 1 639 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa BIOCHEF Atlas Whole Slow Juicer czerwona | 1 950 zł |
BioChef Atlas Whole Slow Juicer PRO ekstraktor - mocny silnik 350 W i 40 o | 2 517 zł |
BioChef Atlas Whole Slow Juicer PRO sokowirówka - Maksymalna moc 400W / 40 | 1 428 zł |
BioChef Atlas Whole Slow Juicer PRO maksymalna moc 400 W / 40 obr/min duży | 1 705 zł |
Варіанти кольору
- сріблястий
- червоний
- чорний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →