Похідний ніж BENCHMADE Mini Bugout 533
Відео 17Фото 10 |
BENCHMADE Mini Bugout 533 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Mini Bugout 533
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Benchmade 533BK-1 Mini BUGOUT White Axis B533BK-1 | 689 zł |
Benchmade Nóż Benchmade 533BK-1 Mini Bugout | 758 zł |
Nóż Benchmade 533BK-1 Mini Bugout (533BK-1) | 560 zł |
Nóż Benchmade 533 Mini Bugout | 649 zł |
Nóż Benchmade 533 Mini Bugout | 649 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →