Лялька Barbie Ken Fashionistas GHW70
Фото 7 |
Barbie Ken Fashionistas GHW70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barbie Ken Fashionistas GHW70
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mattel Barbie Fashionistas. Stylowy Ken 154 GHW70 DWK44 Mattel | 52 zł |
Barbie, Lalka Stylowy Ken, Dwk44/Ghw70 | 45 zł |
Mattel Barbie Fashionistas. Stylowy Ken 154 GHW70 DWK44 Mattel | 25 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →