Змішувач Axor Citterio M 34112000
Фото 2 |
Axor Citterio M 34112000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Citterio M 34112000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AXOR kran Citterio M podtynkowa bateria umywalkowa jednouchwytowa wylot wy | 2 679 zł |
AXOR 34112000 AXOR CITTERIO M Jednouchwytowa bateria umywalkowa z płytką i | 3 050 zł |
Axor Citterio M Bateria umywalkowa ścienna chrom 34112000 - odbiór osobist | 2 615 zł |
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Citterio M 34112:
- Купується окремо прихована частина для одноважільного змішувача (арт. 13622180)
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →