Наручний годинник Aviator V.3.32.2.272.4
Фото 15 |
Aviator V.3.32.2.272.4 |
|
Лімітована серія-950 примірників. Прозора задня кришка прикрашена імітацією приладу керма повороту кабіни пілота. Ротор вказує на градуси, як в авіаційному приладі тример.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aviator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aviator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aviator V.3.32.2.272.4
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
V.3.32.2.272.4 | 5 150 zł |
Aviator V.3.32.2.272.4 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmow | 3 942 zł |
Zegarek Męski Aviator Swiss Made V.3.32.2.272.4 Douglas DC-3 | OFICJALNY S | 5 150 zł |
Zegarek Aviator V.3.32.2.272.4 DOUGLAS DC-3 - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł ( | 5 150 zł |
Aviator V.3.32.2.272.4 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmow | 3 942 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →