Портативна колонка Audio Pro Addon T3
Відео 8Фото 13 |
Audio Pro Addon T3 |
|
Портативна двосмугова акустична система середньої потужності (25 Вт) з універсальним живленням (акумулятор або мережа), бездротовим bluetooth-підключенням з розширеним робочим радіусом і роз'ємом USB для зарядки гаджетів в режимі 5В/1А. відрізняється оригінальним дизайном прямокутного корпусу, виконаного з пластику і забезпеченого ручкою з натуральної шкіри. Випускається в різних колірних рішеннях: білому, чорному і сірому.
Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2017 року, призначений для користувачів, вимогливих до якості звучання. Має помірні габаритні розміри (115х215х135 мм) і вага 2 кг.бездротова акустична система Audio Pro Addon T3 обладнана добротним цифровим підсилювачем класу D, трьома якісними динамічними випромінювачами і фазоінвертором. Два невеликих твітера діаметром 3/4 " відповідають за звучання середньо/високочастотного діапазону, а великий чотиридюймовий вуфер генерує багатий низькочастотний звук.
Ця зв'язка забезпечує повноцінне відтворення широкого частотного діапазону від 60 до 21000 Гц, дозволяючи якісно програвати композиції всіх музичних жанрів і напрямків. Заявлений виробником час роботи від акумулятора оцінюється в 12 год при високій гучності або 30 год при 40% від повної. Значна вихідна потужність дає можливість озвучувати приміщення площею до 35 м2 і відкриті майданчики.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio Pro.
Купити Audio Pro Addon T3
Усі ціни 11 →Audio Pro Głośnik Bluetooth "Addon T3" koralowy 14208 | 848 zł |
Audio Pro Audio Pro T3 + Gray Grey T3-GRAY | 962 zł |
Audio Pro T3+ Głośnik Bezprzewodowy Bluetooth 25W | 989 zł |
Audio Pro ADDON T3+ biały | 666 zł |
Altoparlante T3 Black Bluetooth Addon 14200 | 830 zł |