Навушники
ASTRO Gaming A30
Відео 17Фото 27 |
ASTRO Gaming A30 |
|
Налаштування та керування за допомогою фірмових додатків на ПК та смартфоні. Невелика вага, можливість провідного з'єднання. Довгий час автономної роботи. Подвійний мікрофон для чіткішої передачі мови.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASTRO Gaming 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASTRO Gaming.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASTRO Gaming A30
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Logitech G - Astro A30 for Xbox - White | 1 089 zł |
Logitech G - Astro A30 for PS - Navy | 1 089 zł |
Logitech G - Astro A30 for PS - White | 1 089 zł |
Logitech G - Astro A30 for Xbox - Navy | 1 094 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →