Вентилятор ARCTIC P12 Max Black (ACFAN00280A)
Фото 6 |
ARCTIC P12 Max Black
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 3300 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P12 Max Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P12 Max Black
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arctic P12 Max - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 26 dBA | 42 zł |
Arctic P12 Max 120mm Czarny | 41 zł |
Wentylator ARCTIC P12 Max | 41 zł |
Arctic P12 Max | 31 zł |
Модификації ARCTIC P12 Max Black
Ціни на ARCTIC P12 Max Black |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P12 Max White | від 63 zł | 1 пропозиція | ||
ARCTIC P12 Max Black | від 31 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →