Акваріум Aquael Classic Rectangular 45 л
Aquael Classic 50 Rectangular |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aquael Classic Rectangular
Ціни на Aquael Classic Rectangular |
---|---|---|---|---|
Aquael Classic Rectangular 24 л | від 212 zł | 4 пропозиції | ||
Aquael Classic Rectangular 54 л | від 242 zł | 5 пропозицій | ||
Aquael Classic Rectangular 112 л | від 465 zł | 2 пропозиції |