Аудіосистема Akai ATT-100BT
Фото 11 |
Akai ATT-100BT
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:16 Вт
Частотний діапазон:100 – 10000 Гц
Носії:USB, кардридер
Габарити системи:380х350х215 мм
Вага:6.77 кг
Всі характеристики
Купити Akai ATT-100BT
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKAI Gramofon AKAI ATT-100BT UBAKIFATT100BT0 | 735 zł |
Gramofon AKAI ATT-100BT Czarny | 735 zł |
AKAI Gramofon AKAI ATT-100BT 108386 | 805 zł |
Gramofon AKAI ATT-100BT Czarny | 735 zł |
AKAI Gramofon AKAI ATT-100BT 108386 | 735 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →