Сирена Ajax HomeSiren
Відео 3Фото 7 |
Ajax HomeSiren |
|
Кімнатна бездротова сирена з автономним живленням для домашнього використання. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для видачі звукового сповіщення про тривогу. Тривога генерується з допомогою керуючого центру Ajax Hub, Hub2 або ReX, який може інтегрувати в єдину систему мережа датчики диму і чадного газу Ajax FireProtect, сенсори відкриття дверей або вікон, сигнали датчиків руху Ajax MotionProtect і тривожну кнопку Ajax Button.
Бездротова сирена Ajax HomeSiren створює потужний звуковий сигнал гучністю від 81 до 97 дБ (залежно від налаштувань), який сповіщає про вторгнення в охоронюване приміщення і може попереджати про пожежі, задимлення, витоку чадного газу з котельного обладнання опалювальних систем. Має компактні розміри, які дають більше можливостей для прихованої установки в приміщенні таким чином, щоб максимально утруднити зловмисникам її пошук і відключення.
Для захисту від несанкціонованого демонтажу передбачений тамперний контакт. При спробі зняти сирену (навіть у випадку, якщо система знаходиться не під охороною), користувач отримає повідомлення на телефон. Обладнана потужним бездротовим передавачем, працюючим на частоті 868 або 915 МГц, який гарантує вражаючу дальність передачі сигналу від Ajax Hub (до 2000 м прямої видимості). Живиться від двох довговічних літієвих батарей типорозміру CR123А, термін служби яких досягає 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Купити Ajax HomeSiren
Усі ціни 7 →Sirena Interior Inalámbrica Ajax HomeSiren Negra AJAX HOME SIREN B | 549 zł |
AJAX HomeSiren syrena wewnętrzna bezprzewodowa | 313 zł |
AJAX AJAX Home Siren Bezprzewodowa syrena wewnętrzna (biały) | 318 zł |
Ajax HomeSiren black syrena bezprzewodowa (8681) | 315 zł |
Ajax Syrena wewnętrzna Home Siren AJAX HOME SIREN W | 266 zł |
AJAX AJ-HOMESIREN-W SIRENA DO WNĘTRZA - klasa 2 Home Siren | 299 zł |
Ajax Syrena HomeSiren (8EU) biały | 328 zł |