Витяжка Afrelli Aria Isola Classic
Afrelli Aria Isola Classic 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Afrelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Afrelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Afrelli Aria Isola Classic
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap AFRELLI AW-3 Aria Isola Classic 40 Czarny | Bezpłatny transport | 1 800 zł |
Okap AFRELLI AW-3 Aria Isola Classic Czarny Mat | Bezpłatny transport | 1 800 zł |
Okap AFRELLI AW-3 Aria Isola Classic 40 Biały | Bezpłatny transport | 1 800 zł |
Okap AFRELLI AW-3 Aria Isola Classic 40 Biały Mat | Bezpłatny transport | 1 800 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →