Відеокарта AFOX Radeon R5 220 AFR5220-2048D3L5
AFOX Radeon R5 220 AFR5220-2048D3L5 |
|
Компактна відеокарта базового рівня з малошумним активним охолодженням і низьким енергоспоживанням. Відрізняється доступною вартістю, низькопрофільним дизайном друкованої плати (половинна висота) і прекрасною сумісністю з усіма актуальними моделями моніторів. Скромна довжина друкованої плати (145 мм) дозволяють встановлювати відеокарту AFOX Radeon R5 220 AFR5220-2048d3l5 практично в будь-які Корпуси форматів ATX (повний розмір), microATX (компактні корпуси) і mini-ITX (надкомпактні і тонкі sff-Корпуси).
Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії для комплектації домашніх/офісних персональних комп'ютерів, оснащених процесорами без вбудованого відеоядра. Може використовуватися в складі малогабаритних HTPC-збірок, для яких важлива підтримка апаратного прискорення декодування відеоконтенту високої / надвисокої роздільної здатності і можливість підключення до LCD/OLED/QLED-панелей.
Основою пристрою є зв'язка графічного процесора AMD Caicos (40 нм) з невеликим об'ємом графічної пам'яті 2 Гб GDDR3 (64-bit). Така конфігурація забезпечує базовий рівень 3D-продуктивності, якого вистачає для підтримки прийнятної частоти зміни кадрів в популярних ігрових проєктах 2011-2017 року при роздільній здатності 1920х1080 і низьких/середніх налаштуваннях якості графіки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Купити AFOX Radeon R5 220 AFR5220-2048D3L5
AFOX Karta graficzna - Radeon R5 220 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Single | 159 zł |
AFOX Radeon R5 220 2GB GR-ATIP-AFOX-006 | 200 zł |
AFOX Karta graficzna - Radeon R5 220 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Single | 164 zł |
AFOX Karta graficzna - Radeon R5 220 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Single | 159 zł |
Karta graficzna - Radeon R5 220 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Single Fan | 185 zł |