Винна шафа Adler AD 8080
Фото 4 |
Adler AD 8080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 8080
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler AD 8080 AGDW-CHLW-ADL-002 | 2 258 zł |
Chłodziarka do wina Adler AD 8080 | 2 066 zł |
Adler Wine Cooler AD 8080 Energy efficiency class G, Free standing, Bottle | 2 292 zł |
Lodówka na wino ADLER AD 8080 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 189 zł |
AD 8080 Lodówka na wino 24 butelki/ 60 litrów | 2 126 zł |
Lodówka na wino ADLER AD 8080 | 2 326 zł |