Тепловентилятор Adler AD 7731
Фото 12 |
Adler AD 7731 термостатрегулювання температуритаймерповоротнийпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 7731
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler AD 7731 Termowentylator kolumnowy Ceramiczny z Pilotem Timer LCD Ter | 219 zł |
Podłogowy Adler AD 7731 AGDM-WEN-ADL-021 | 182 zł |
Termowentylator Adler AD 7731 | 182 zł |
Termowentylator kolumnowy Adler AD 7731 LCD, ceramiczny, z pilotem | 219 zł |
Termowentylator kolumnowy ADLER AD 7731 kolumnowy ceramicznyLCD z pilotem | 184 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →