WEB-камера A4Tech PK-635P
A4Tech PK-635P |
|
Недорога побутова web-камера HD-дозвіл з фіксованим фокусом, вбудованим мікрофоном і захисною шторкою для підключення до персонального комп'ютера, ноутбука або моноблоку, що працює під керуванням Windows 8/10/11. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло економних користувачів, які бажають придбати недорогу камеру для відеочатів та відеоконференцій.
Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном та помірним кутом огляду (68°), що обмежує охоплення по сторонах. Завдяки web-камері A4Tech PK-635P Ви зможете побачити родичів за океаном, віртуально зустрітись зі старими друзями. Також вона допоможе пройти/провести співбесіду у Skype, взяти участь у вебінарі у MS Teams, Google Workspace, Slack, BlueJeans та організувати відеозв'язок у Zoom або FaceTime. Дозволяє стримувати відео з роздільною здатністю 1280х720 при 30 fps, записувати відео та робити фотографії невисокої роздільної здатності. Простий монофокальний об'єктив не потребує регулювання різкості (різкість на відстані від 60 см), а цифрова система керування автоматично налаштує баланс білого для правильної передачі кольору.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech PK-635P
Усі ціни 6 →A4 Tech PK-635P kamera internetowa 1280 x 720 pikseli USB 20 Black Grey 47 | 75 zł |
A4Tech HD PK-635P KMI-A4T-031 | 79 zł |
Kamera internetowa A4TECH A4TKAM46704 | 115 zł |
A4 Tech Kamera A4Tech HD PK-635P | 109 zł |
Kamera A4TECH HD PK-635P USB | 83 zł |
A4Tech HD PK-635P USB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 80 zł |