Корм для собак 8in1 Flavours Crunchy Rolls 1 шт
Фото 7 |
8in1 Flavours Crunchy Rolls |
|
Ласощі не повинні перевищувати 10% від денної норми калорій собаки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 8in1 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 8in1.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 8in1 Flavours Crunchy Rolls 1 шт
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przysmak dla psa 8IN1 Flavours Crunchy Rolls 85 g | 13 zł |
Przysmak 8in1 FLAVOURS Crunchy Rolls 85g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK T1525 | 13 zł |
8in1 Flavours Crunchy Rolls - 85 g | 12 zł |
Przysmak dla psa 8IN1 Flavours Crunchy Rolls 85 g | 11 zł |
ще 3 пропозиції
Норма кормления для собак разных размеров в день:
- XS (1 – <5 кг) 1 лакомство в течение 2 дней
- S (5 – 10 кг) до 2 лакомств
- M (10 – 25 кг) до 3 лакомств
- L (>25 кг) до 7 лакомств
Модификації 8in1 Flavours Crunchy Rolls
Ціни на 8in1 Flavours Crunchy Rolls |
---|---|---|---|---|
8in1 Flavours Crunchy Rolls 1 шт | від 11 zł | 9 пропозицій | ||
8in1 Flavours Crunchy Rolls 3 шт | від 34 zł | 1 пропозиція | ||
8in1 Flavours Crunchy Rolls 6 шт | від 65 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →