Мультипіч 4Swiss ABB-021
Відео 10Фото 27 |
4Swiss ABB-021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 4Swiss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 4Swiss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 4Swiss ABB-021
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
4SWISS Frytkownica na gorące powietrze ABB-021 moc 1350 W z panelem dotyko | 749 zł |
Frytkownica beztłuszczowa 4SWISS ABB-021BK Air Fryer | 750 zł |
Frytownica beztłuszczowa Air Fryer 4Swiss ABB-021 BK czarna | 749 zł |
Frytkownica 4SWISS 1350W Czarny ABB-021 BK | 933 zł |
Frytkownica beztłuszczowa 4SWISS ABB-021BK Air Fryer | 750 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Варіанти кольору
- чорний
- білий