Ceny na termos Zojirushi SX-FSE45 0.45 l
od 150 do 155 zł Szkło termiczne specjalistycznej marki Zojirushi należy do rozwiązań z najwyższej półki cenowej. Model mieści 450 ml, zaleca się zarówno utrzymanie pierwotnej temperatury napojów, jak i dbałość o środowisko (odmowa jednorazowych kubków). Przydatna na spacery, w biurze, w samochodzie (spód jest specjalnie zwężony, aby pojemnik zmieścił się w uchwycie na kubek w samochodzie). Kubek termiczny Zojirushi SX-FSE45 jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a plastik jest tylko w pokrywce, ale jest to również przyjazny dla środowiska materiał z kategorii bez BPA. Matowe wykończenie ścianek zewnętrznych nie tylko ładnie wygląda, ale również nie zbiera odcisków palców. A wewnątrz znajduje się specjalna mieszanka SlickSteel, która zapobiega utlenianiu. Mówi się, że kubek termiczny zachowuje...swoją pierwotną temperaturę 3 razy dłużej niż zwykła szklanka. Tak więc po godzinie wrząca woda schłodzi się tylko do 82 stopni Celsjusza, a zimny napój z lodem nagrzeje się do 7 ° C. Kolejną cechą modelu jest poidło z pokrywką. Uzupełnieniem jest wyjmowane sitko - specjalnie do zaparzania herbaty, a także jest całkowicie składane, co upraszcza procedurę czyszczenia i mycia. W sprzedaży dostępne są różne warianty kolorystyczne, w tym biała, niebieska lub czerwona. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZOJIRUSHI Kubek termiczny biurowy z sitkiem ZOJIRUSHI 450 ml koralowy | 150 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SX-FSE45-PV 450 ml czerwony | 150 zł |
ZOJIRUSHI Kubek termiczny tumbler ZOJIRUSHI SX-FSE45 błękit | 150 zł |
ZOJIRUSHI Kubek termiczny biurowy ZOJIRUSHI SX-FSE45 granat | 150 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SX-FSE45-WA 450 ml biały | 150 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SX-FSE45-WA 450 ml biały | 155 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SX-FSE45-AD 450 ml granatowy | 150 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SX-FSE45-AJ 450 ml niebieski | 150 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SX-FSE45-AD 450 ml granatowy | 155 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SX-FSE45-AJ 450 ml niebieski | 155 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!