Ceny na termos Zojirushi SW-FCE75 0.75 l
Zdjęcia 6 | od 180 do 193 zł Rodzaj: termos na żywność; Pojemność (ml): 750; Otwieranie/nalewanie: pokrywa; Materiał wkładu: stal nierdzewna; Materiał obudowy: stal nierdzewna; Temperatura po 6 h (°): 68; Wymiary (mm): 181x100; Waga (g): 900; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-FCE75-XA 750 ml stalowy | 180 zł |
Zojirushi Termos obiadowy SW-FCE75 750ml błękitny | 193 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-FCE75-AB 750 ml niebieski | 190 zł |
Zojirushi Termos obiadowy SW-FCE75-TD 750 ml | 180 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SW-FCE75-TD 750 ml brązowy | 190 zł |
Termos obiadowy Zojirushi SW-FCE75 750ml błękitny | 193 zł |
Termos obiadowy Zojirushi SW-FCE75-TD 750 ml | 180 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!