Ceny na termos Zojirushi SL-JAF14 1.23 l
od 280 do 290 zł Rodzaj: termos na żywność; Pojemność (ml): 1230; Otwieranie/nalewanie: pokrywa; Materiał wkładu: stal nierdzewna; Materiał obudowy: stal nierdzewna; Temperatura po 6 h (°): 69; Pojemniki na żywność; Etui; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SL-JAF14-SA 1,23 l srebrny | 280 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SL-JAF14-HG 1,23 l grafitowy | 290 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SL-JAF14-HG 1,23 l grafitowy | 280 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SL-JAF14-SA 1,23 l srebrny | 290 zł |
Termos obiadowy ZOJIRUSHI SL-JAF14-SA, silve | 290 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!