Słuchawki
Xiaomi True Wireless Earphones 2 Pro
Wideo 3Zdjęcia 2 | od 100 do 271 zł Flagowe słuchawki Xiaomi TWS to budżetowa alternatywa dla Apple AirPods Pro i są reklamowane jako „TOP dla Twoich pieniędzy każdego dnia”. Rzeczywiście, za bardzo rozsądną cenę słuchawki bezprzewodowe Xiaomi True Wireless 2 Pro otrzymały stylowy i praktyczny design, ochronę przed deszczem i potem IPX4, aktywną redukcję szumów, dobry dźwięk i autonomię. Wkładki douszne i etui są wykonane z wysokiej jakości matowego tworzywa sztucznego, co zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni, a przyciski dotykowe są pokryte powłoką ceramiczną, która zapewnia trwałość. Ergonomiczny kształt i 7 par poduszek nausznych o różnych rozmiarach (4 silikonowe i 3 piankowe) zapewniają wygodne dopasowanie do uszu. Etui nie można nazwać kompaktowym, ale jest wykonane z bardzo wysokiej jakości, powierzchnia nie zbiera odc...isków, a wieczko nie otwiera się samoistnie. Dzięki przetwornikom 12 mm dźwięk słuchawek 2 Pro jest dobry po wyjęciu z pudełka. Bas i średnica grają czysto i równo, górne są lekko obcięte, ale nie krytyczne. W każdej słuchawce zainstalowane są trzy mikrofony, które zapewniają skuteczną redukcję szumów. Dzięki nim aktywna „wytłumienie szumów” dobrze odcina odgłosy zewnętrzne, jednocześnie dodając do dźwięku więcej basów, tryby przezroczystości i tłumienia odgłosów wiatru pozwalają być zawsze świadomym tego, co dzieje się wokół, a rozmówca dobrze Cię usłyszy , w jakimkolwiek środowisku jesteś. Słuchawki douszne działają do 6 godzin na jednym ładowaniu i do 30 godzin z etui. Istnieje wsparcie dla bezprzewodowego i szybkiego ładowania. Naładuj słuchawki Earphones 2 Pro przez zaledwie 10 minut, aby cieszyć się ulubionymi utworami przez półtorej godziny. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Bluetooth Bezprzewodowe TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 | 100 zł |
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny | 100 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro Dokanałowe | 130 zł |
Słuchawki douszne bezprzewodowe Xiaomi Mi Air 2 Pro, czarne | 249 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro z ANC | 219 zł |
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny | 100 zł |
Słuchawki Xiaomi Earphones 2 Pro Darmowa dostawa | 193 zł |
Xiaomi słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless Earphones 2 Pro czarne | 271 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! xiaomi MI TRUE WIRELESS 2 Pro Black - PACZKOMAT, POCZT | 207 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Słuchawki Xiaomi Earphones 2 Pro - PACZKOMAT, POCZTA, | 240 zł |
Słuchawki Xiaomi True Wireless Earphones 2 Pro Anc - Wysyłka W 24H + Darmo | 199 zł |
Słuchawki Xiaomi Earphones 2 Pro (czarne, bezprzewodowe, bluettoth, douszn | 228 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!