Ceny na Xiaomi Redmi Note 9S 64 GB / 4 GB
Wideo 19Zdjęcia 23 | od 999 do 1 348 zł Jedna z najbardziej kuszących ofert na arenie urządzeń budżetowych z przyzwoitym zapasem wydajności w grach, soczystym wyświetlaczem z dużym ekranem i poważnymi ambicjami w zakresie fotografii mobilnej. Wysoką prędkość działania smartfona zapewnia potężny chipset Snapdragon 720G, który obsługuje lwią część „ciężkich” aplikacji i nowoczesnych gier przy średnio-wysokich ustawieniach graficznych. Ilość pamięci w zainstalowanej w modelu została rozłożona w stosunku 4 GB RAM do 64 GB ROM. Ponadto istnieje gniazdo rozszerzeń, oddzielone od „gniazd” na dwie karty SIM. Należy zauważyć, że gracze mobilni docenią obecność gniazda audio 3,5 mm. Ekran Xiaomi Redmi Note 9S 64GB jest rozciągnięty po przekątnej o 6,67 cala i wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 2400x1080 pikseli (biorąc pod uwagę...proporcje 20:9). Smartfon wykonuje zdjęcia poczwórnym aparatem znajdującym się z tyłu (48 + 8 + 2 + 2 Mpx) oraz przednim aparatem 16 Mpx z funkcją uwierzytelniania twarzy. Alternatywnym sposobem odblokowania gadżetu mobilnego jest boczny skaner linii papilarnych. Dla uzyskania pełnego obrazu, w smartfonie brakuje jedynie układu NFC. Lecz port podczerwieni, jako integralny atrybut telefonów komórkowych Xiaomi, jest na właściwym miejscu. Wewnętrzne podzespoły urządzenia zasilane są pojemnym akumulatorem 5020 mAh z funkcją szybkiego ładowania 18 W. |
64 GB / 4 GB128 GB / 6 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 9S, 4/64 GB, szary | 1 348 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 9S, 4/64 GB, niebieski | 1 099 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 9S, 4/64 GB, biały | 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!