Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Xiaomi Smartphone Redmi Note 13 Pro 5G 8256GB Wyświetlacz 667 cala OLED OcDisplay.size : 6.67 inches
Memory storage capacity : 256.0 GB
Wireless provider : all carriers
Transportation re... więcejstrictions : {modes:["AIR","GROUND"],eval attrs:{{4AEA6u6jgYPen4a+nN6ahI6RaGF6bWF0U3ltYm9sVGFibGWFIQGIIV7ekrvdskg/9R64UeuFH7NxXaNxXw==}}} Amazon.pl
Złóż skargę | | 1 451 zł | | |
|
| Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8/256GB Aurora PurpleXiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8/256GB Aurora Purple1731.45 Xiaomi EmpikZłóż skargę | | 1 636 zł | | |
|
| Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black | | 1 558 zł | | |
|
| Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8/256GB Black | | 1 559 zł | | |
|
| Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Czarny.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 30px; padding-right: 30px; }... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 1 549 zł | | |
|
| Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8 256 GB - czarny wersja brytyjska 2 lata gwarUltra przejrzysty aparat 200 MP z OIS
Wyświetlacz AMOLED 1,5 K 120 Hz
Snapdragon 7s Gen 2
Ładowanie turbo 67 W z... więcejakumulatorem 5100 mAh (typ) Amazon.pl
Złóż skargę | | 1 496 zł | | |
|
| Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Smartphone 8256GB 667 Super QPD 120W HyperCharDual SIM (nano SIM + nano SIM lub nano SIM + eSIM), 5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78 - 4G: 1/2/3/4/5/7/8/12/1... więcej3/17/18/19/20/26/26/26/26/22. 8/66 4G: LTE TDD: Band 38/40/41 - 3G: WCDMA: Band 2/4/5/8 2G: GSM: Quad Band.
6,67" CrystalRes AMOLED displayRefresh rate: Up to 120HzBrightness: 1800nits peak brightnessColor depth: 12-bitContrast ratio: 5,000,000:1Resolution: 2712x1220, 446PPIColor gamut: DCI-P3 100% Corning Gorilla Glass VictusSupports Dolby VisionSupports reading mode1920 Hz PWM dimming16 000-level adjustmentHDR10+TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) CertifiedTÜV Rheinland Friendly CertifiedTÜV Rheinland Flicker Free CertifiedTÜV Rheinland Flicker Free CertifiedTÜV fied
Wireless NetworksWi-Fi: Wi-Fi 6/Wi-Fi 5/Wi-Fi 4/802.11a/b/gSupports 2.4GHz Wi-Fi | 5 GHz Wi-FiSupports 2x2 MIMO, Wi-Fi DirectBluetooth 5.3
Beidou:B1I|GPS:L1|Galileo:E1 | GLONASS:G1|QZSS:L1 | AGNSS:A-GPS/A-GLONASS/A-BDS | Sieć bezprzewodowa | Sieć danych | Sieć danych | Czujnik asystowane pozycjonowanie - Czujnik odcisków palców na ekranie ace Unlock
200 MP+8MP+2MP potrójny aparat 200MP główny aparat OISf/1.6516-in-1 binning into jeden duży 2,24 μm pikseli 1/1,4" czujnik size7P lens8MP ultra-szeroki aparat fotograficzny/2.22MP makro cameraf/2.4Rear camera wideo cording4K 3K 840x2160 at 24/30fps1080p 1920x1080 at 30/60fps720p 1280x720 at 30fpsSlow Motion: 1080p 1920x1080 at 120fpsSlow Motion: 720p 12800p 12800 x720 at 120/240fps
MediaTek Dimensity 7200-Ultra4nm process technologyCPU: Octa-core processor, up to 2,8 GHzGPU: Mali-G610 Amazon.pl
Złóż skargę | | 1 622 zł | | |
|
| Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8/256GB BlackXiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8/256GB Black1993.95 Xiaomi EmpikZłóż skargę | | 1 862 zł | | |
|
| Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 8/256GB Aurora Purple | | 1 559 zł | | |
|
| Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Fioletowy.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 30px; padding-right: 30px; }... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 1 558 zł | | |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!