Ceny na Xiaomi Redmi Note 11S 5G 128 GB / 6 GB
Wideo 17Zdjęcia 14 | od 699 do 989 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.6; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 11.0; Model procesora: Dimensity 810; Procesor (GHz): 2.4; GPU: ARM Mali-G52 MC2; Pamięć RAM (GB): 6; Typ RAM: LPDDR4x |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 11s 5G 128GB/6GB - Midnight Black | 746 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11S 5G 6/128GB Czarny (69341777834010) | 745 zł |
Smartfon XIaomi Redmi Note 11S, 5G, 6/128 GB, czarny | 989 zł |
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 6/128GB Dual Sim Czarny | Faktura VAT 23 na każdy | 699 zł |
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 6/128Gb Dual Sim Czarny | 706 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!