Ceny na Xiaomi Redmi 12 5G 128 GB / 4 GB
Wideo 1Zdjęcia 8 | od 642 do 799 zł Niedrogi smartfon z popularnej „ludowej” linii Xiaomi Redmi, wspierający pracę w nowoczesnych, szybkich sieciach komórkowych 5G. Model zyskał ogromny ekran o wymiarach 6,79 cala przekątnej i rozdzielczości 2460x1080 pikseli. Dodatkowo panel IPS obsługuje podwyższoną częstotliwość odświeżania (90 Hz). Na czele platformy sprzętowej smartfona stoi ośmiordzeniowy chipset średniej klasy Snapdragon 4 Gen 2. Jednak pamięć RAM w podstawowej konfiguracji modelu „kot płakał” wynosi tylko 4 GB. Wewnętrzna pamięć urządzenia ma pojemność 128 GB, a rezygnując z usług drugiej karty SIM, użytkownik ma prawo rozszerzyć pojemność wbudowanej pamięci. Xiaomi Redmi 12 5G 128GB/4GB wyposażony jest w podwójny aparat główny w formacie 50+2 MP, prosty aparat przedni o rozdzielczości 8 MP, boczny skaner linii papil...arnych oraz autorski port IR. W niektórych modyfikacjach smartfon jest dostarczany „z chipem”, tj. z modułem NFC – warto osobno sprawdzić jego dostępność. Wreszcie model zachwyci Cię przyzwoitą autonomią, którą zapewnia akumulator o pojemności 5000 mAh z nieco przyspieszonym 18-watowym ładowaniem przewodowym. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi 12 5G 679" Dual Nano SIM 128GB Czarny | 768 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G 128GB/4GB - Sky Blue | 799 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 12 5G 4/128GB Czarny (48243) | 778 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G Dual Sim 4GB RAM 128GB - Blue | 642 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G (Midnight Black) Dual SIM 6.79" IPS LCD 1080x2460/2.2GH | 768 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G 4/128 GB niebieski | 642 zł |
Xiaomi Smartphone Redmi 12 Srebrny 4 GB RAM 128 GB 679" S8105327 | 735 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G 679" Dual Nano SIM 128GB Niebieski S8105326 | 680 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G 128GB/4GB - Midnight Black | 799 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G 128GB/4GB - Polar Silver | 777 zł |
Xiaomi Redmi 12 5G Dual Sim 4GB RAM 128GB - Black | 786 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!